خانه / وبلاگ / دکوراسیون / خصوصیات یک سرویس خواب کودک

خصوصیات یک سرویس خواب کودک

Rate this post

بزرگترین مشغله ما وقتی برای خرید لوازم اتاق کودک می رویم چیست ؟

میخواهیم که یک سرویس خواب جمع و جور با شکلی متفاوت تهیّه کنیم ، می خواهیم اتاق خواب کودکمان را با مدل هایی زیبا از کمد و تخت کودک بیارائیم ؛ آنچه که این زیبایی را صد چندان می کند توجه داشتن به برخی از موضوعات مهم است . شاید لازم نباشد هزینه ی زیادی صرف شود اما در نظر گرفتن این نکات در نهایت یک اتاق کودک بی نظیر را نتیجه می دهد .

بچه ها در مقایسه با بزرگترها زمان بیشتری را در اتاق خود میگذرانند ، به همین دلیل در چیدمان اتاق آنها باید نهایت دقّت به عمل آید ، 〈اتاق〉 محلی برای بازی و شناخت است . سعی کنید اصول اولیّه را در انتخاب وسایل به کار بگیرید تا با رشد کودک بتوانید بدون صرف هزینه زیاد و تنها با تغییر مختصری نیازهای او را برطرف سازید .

سرویس خواب اتاق کودک شامل ⌊ تخت – کمد لباس – کمد اسباب بازی و … ⌋ میباشد ؛ با توجه به اندازه اتاق کودک و چگونگی دکوراسیون آن میتوان از سرویس خواب های متنوع استفاده نمود ؛ مدل های سرویس خواب های مجموعه فابریکالا در اندازه های کوچک و بزرگ طراحی میشوند ، تنوع رنگ در این سرویس خواب ها بسیار زیاد است ؛ با توجه به رنگ و دکوراسیون اتاق کودکتان ؛ می توانید رنگ سرویس خواب او را نیز انتخاب نمایید .

اغلب مدل های تخت کودک از چوب mdf ساخته می شوند ، سبکی و کیفیت چوب در سرویس خواب کودک اهمّیّت بیشتری دارد ، بعلاوه در انتخاب این سرویس خواب ها باید به نکات دیگری نیز توجه کنید . سرویس خواب های کودک باید به گونه ای طراحی شوند که کودک برای استفاده از آنها احساس ناراحتی نکند .

فابریکالا تولید کننده انواع سرویس خواب ها (کودک ،نوجوان ،جوان ،بزرگ سال دونفره) با بهترین کیفیت در رنگ و طرح های متنوع

درباره ی fabrikala

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *