Home / وبلاگ / دکوراسیون / راهنمای خرید سرویس خواب بزرگ سال

راهنمای خرید سرویس خواب بزرگ سال

دغدغه بانوان در خرید و چیدمان سرویس خواب قابل وصف نمی باشد به همین مظور لازم دانستیم چند نکته را در خرید و چیدمان سرویس خواب یاد آور شویم.قبل از خرید حتما اتاق خواب و نحوه چیدمان را بررسی و سپس اقدام به خرید کنید.

یک سرویس خواب علاوه بر نرمی و راحتی ، باید زیبایی و استایل مناسب و چشم گیری داشته باشد ؛ بطوریکه با سایر چیدمان های موجود در اتاق خواب نیز هماهنگی کامل داشته باشد . امروزه تنوع بسیار زیاد سرویس خواب ترک در بازار موجب سخت شدن انتخاب از بین رنگ ها و طرح های گوناگون آن شده است . به گونه ای که برای پیدا کردن یک سرویس خواب شیک دو نفره و مقرون به صرفه باید مدت زمان زیادی را به جستجو پرداخت .

از آنجا که تخت خواب دونفره بدلیل تنوع در رنگ ها و جنس های مختلف ، کمی انتخاب را برای افراد دچار مشکل کرده ، اما باید بدانید سرویس خواب با توجه به ابعاد و متراژ اتاق خواب شما ، باید انتخاب شود ؛ 

با توجه به اینکه انسان ها ساعات تقریباً زیادی از شبانه روز را برای استراحت در اتاق خواب خود و خوابیدن سپری می کنند ، اینجاست که به داشتن یک سرویس خواب شیک و راحت احتیاج خواهند داشت و در چنین وضعیتی داشتن یک اتاق خواب شیک و مجلل حائز اهمیّت است .

خرید سرویس خواب استاندارد و با کیفیت و شیک جزء اصلی ترین ضروریات است که باید مورد توجه قرار بگیرد ، چرا که استفاده از تخت خواب نامناسب ، علاوه بر آسیب رساندن به ستون فقرات ، باعث ایجاد صدمات جبران ناپذیری در بدن انسان می شود . 

ویژگی های سرویس خواب مناسب : 

بطور کلی تخت خواب با کیفیت نباید موقع خوابیدن یا برخاستن صدا بدهد ؛

تعداد کشو های سرویس خواب به اندازه کافی باشد تا مشکل کمبود فضا نداشته باشید.

تخت خواب چوبی از جنس mdf بهترین انتخاب است ؛ اما توجه داشته باشید که تخت با کیفیت نباید بوی بد بدهد .

ابعاد آن برای حمل و نقل مناسب باشد ، تختی که قطعات آن به راحتی از همدیگر جدا شوند .

بهترین حالت ارتفاع از سطح اتاق ۴۰ تا ۴۵ سانتی متر است ، زیرا ارتفاع کمتر از حالت استاندارد ، موجب نارضایتی و جمع شدن پاها هنگام نشستن خواهد شد . 

عرض تخت خواب نیز مانند ارتفاع آن باید استاندارد باشد .

تخت باید سبک و راحت باشد تا به راحتی بتوان آنرا جابه جا نمود .

سرویس خواب اسپرت یا سلطنتی ؟

سرویس خواب سلطنتی ، بدلیل زیبایی و کیفیت ساخت مناسب برای جهیزیه عروس ؛ بهترین گزینه می باشد ، در حالیکه سرویس خواب اسپرت ، به دلیل لحاظ محدوده سنی استفاده کننده ، برای نوجوانان و جوانان مناسب بوده و دارای طرح و رنگ بندی متفاوتی است . اگر به دنبال سرویس خواب جذاب و زیبا هستید ، بهتر است روش های سنتی را فراموش کرده و همگام با تکنولوژی قدم بردارید ، سایت فابریکالا جدیدترین و به روز ترین وسایل چوبی را که شامل ( سرویس خواب نوزادی / نوجوانی / جوانی / دو نفره / میز تلویزیون / ویترین / و … . ) میباشد را ارائه کرده تا در یک نگاه و با صرف چند دقیقه زمان بتوانید سرویس خواب خود را انتخاب کنید که از هر نظر با سلیقه ، بودجه ، و نوع دکوراسیون منزلتان هماهنگ است . 

About fabrikala