Home / وبلاگ / دکوراسیون / راهنمای خرید سرویس خواب کودک

راهنمای خرید سرویس خواب کودک

قبل از خرید هر کالایی بهتر است اطلاعات مورد نیاز در آن زمینه را کسب کنیم ، این نیست که تنها به زیبای محصول دقت کرد چرا که باید همه جوانب را در نظر گرفت به عنوان مثال برای خرید سرویس خواب کودک اطلاعاتی چون جنس یراق و مواد اولیه و ترکیب رنگ بندی مناسب و استاندارد های مربوطه را نام برد. از جمله این استاندارد ها و ضوابط می توان به ارتفاع تخت اشاره کردکه معولا از زمین ۳۰ الی ۴۰ سانتی متر می باشد.توجه به این نکته که تعداد کشوهای سرویس خواب به اندازه باشد سبب می شود که در آینده به مشکل کمبود فضا دچار نشوید . در انتخاب رنگ سرویس خواب بهتر است به جنسیت فرزند و رنگ بندی دکوراسیون اتاق کودک از جمله رنگ دیوار ها ، دکوری ها ، تابلوها و فرش نیز دقت کرد . پدرو مادرها باید در ایجاد اتاقی آرامش بخش برای فرزندان خود نهایت تلاش را به عمل برسانند چرا که مطمعنا اتاق خواب کودک در روحیه فرزندان نقش بسزایی دارد. شما عزیزان باید با توجه به مقدار فضای اتاق بهترین انتخاب را کنید اگر فضای محدودی دارید بهتر است از خرید اقلام اضافی خودداری کنید همچنین به عنوان مثال به جای دو تیکه کمد و ویترین تنها کمد یک سمت ویترین و بجاری تخت دو منظوره از تخت نوزادی ککه ابعاد کوچکتری دارند تهیه کنید .همچینین توصیه می شود که در این صورت به دلیل استفاده زمانی نسبتا محدود از سرویس خواب از مدل های فانتزی استفاده کنید و از انواع اشکال کارتونی و فانتزی برای شادی کودک خود استفاده کنید. در مقابل اگر فضای مناسبی در اختیار دارید بهتر است طرح و مدل های را انتخاب کنید که فرزند در آینده نیز بتواند از آن ها استفاده کند که در این صورت برای شما مقرون بصرفه میشود مثلا تخت دو منظوره نمونه ای از تخت ها می باشد که این امکان را برای شما فراهم می کند که با رشد فرزند باکس روی تخت را برداشته و با تصب پایه به عنوان دراور از ان استفاده کنید و تخت به حالت نوجوانی می شود. پس در نتیجه توجه به نکاتی چون فضای مورد اختیار ،قیمت و ساختار و کیفیت محصول می تواند شما را در انتخابی مطمئن کمک کند.

بزرگترین مشغله ما وقتی برای خرید لوازم اتاق کودک می رویم چیست ؟

میخواهیم که یک سرویس خواب جمع و جور با شکلی متفاوت تهیّه کنیم ، می خواهیم اتاق خواب کودکمان را با مدل هایی زیبا از کمد و تخت کودک بیارائیم ؛ آنچه که این زیبایی را صد چندان می کند توجه داشتن به برخی از موضوعات مهم است . شاید لازم نباشد هزینه ی زیادی صرف شود اما در نظر گرفتن این نکات در نهایت یک اتاق کودک بی نظیر را نتیجه می دهد .

بچه ها در مقایسه با بزرگترها زمان بیشتری را در اتاق خود میگذرانند ، به همین دلیل در چیدمان اتاق آنها باید نهایت دقّت به عمل آید ، 〈اتاق〉 محلی برای بازی و شناخت است . سعی کنید اصول اولیّه را در انتخاب وسایل به کار بگیرید تا با رشد کودک بتوانید بدون صرف هزینه زیاد و تنها با تغییر مختصری نیازهای او را برطرف سازید .

سرویس خواب اتاق کودک شامل ⌊ تخت – کمد لباس – کمد اسباب بازی و … ⌋ میباشد ؛ با توجه به اندازه اتاق کودک و چگونگی دکوراسیون آن میتوان از سرویس خواب های متنوع استفاده نمود ؛ مدل های سرویس خواب های مجموعه فابریکالا در اندازه های کوچک و بزرگ طراحی میشوند ، تنوع رنگ در این سرویس خواب ها بسیار زیاد است ؛ با توجه به رنگ و دکوراسیون اتاق کودکتان ؛ می توانید رنگ سرویس خواب او را نیز انتخاب نمایید .

اغلب مدل های تخت کودک از  mdf ساخته می شوند ،که در استحکام و مقاومت اهمّیّت بیشتری دارد ، بعلاوه در انتخاب این سرویس خواب ها باید به نکات دیگری نیز توجه کنید . سرویس خواب های کودک باید به گونه ای طراحی شوند که کودک برای استفاده از آنها احساس ناراحتی نکند .

فابریکالا تولید کننده انواع سرویس خواب ها (کودک ،نوجوان ،جوان ،بزرگ سال دونفره) با بهترین کیفیت در رنگ و طرح های متنوع

About fabrikala