راهنمای خرید سرویس خواب کودک نوجوان (دومنظوره)

▪️معرفی سرویس خواب

 موارد بسیار مهمی باعث می شود تا دکوراسیون اتاق فرزندان زیبا به نظر برسد،اما یکی از مهم ترین گزینه ها سرویس خواب است. سرویس خواب بخش بسیاری از اتاق خواب را به خود اختصاص می دهد،پس بسیار مهم است که در هنگام خریداری به همه جوانب توجه کنید و مناسب ترین سرویس خواب را تهیه کنید. به علت اهمیتی که اتاق خواب در رشد فرزندان دارد،طراحی و دکوراسیون از جمله سرویس خواب باید به گونه ای باشد که با روحیه فرزندان سازگار باشد و باعث شود که از حضور در اتاق خواب خود،احساس آرامش داشته باشند.

سرویس خواب کودک نوجوان

▪️سرویس خواب کودک نوجوان(دومنظوره)

سرویس خواب نوزاد معمولا تا یک سن خاصی قابل استفاده است. به این منظور برای جلوگیری از هزینه های اضافی برای خانواده های عزیز،یکی از گزینه های ایده آل که هم صرفه اقتصادی دارد و هم می تواند در طولانی مدت مورد استفاده قرار گیرد،سرویس خواب های کودک نوجوان(دومنظوره)است. این سرویس خواب با طراحی بسیار زیبا،دربین اکثر مردم از محبوبیت بسیاری برخوردار است.

▪️ویژگی های مثبت سرویس خواب کودک نوجوان

1. نرده های قابل جداسازی:در کنار این سرویس خواب مانند سایر سرویس خواب های نوزاد نرده هایی برای محافظت از کودکان وجود دارد. این نرده ها متحرک هستند و می توانید بعد از رشد کودکتان آن را جداسازی کنید. با جدا کردن نرده های محافظ سرویس خواب کودک را به سرویس خواب نوجوان تبدیل کنید.
2. تنظیم ارتفاع:شما می توانید به راحتی متناسب با رشد قدی کودکتان،ارتفاع را تنظیم کنید.
3. متریال باکیفیت:اکثرا سرویس خواب های دومنظوره از متریال های با کیفیت از جمله ام دی اف و چوب ساخته شده اند که می توانید سالیان طولانی از آن استفاده کنید.
4. میز تعویض کودک یا دراور:بر روی تخت این سرویس خواب میز تعویض کودک یا دراور وجود دارد. این میز دارای کشو و قفسه است که می توانید لوازم کودک را در آن چیدمان کنید. این میز قابل جداسازی است که بعد از رشد قدی کودک آن را از تخت جدا می کنید و به عنوان میز تحریر یا دراور استفاده می کنید.
5.صرفه اقتصادی: با تهیه این سرویس خواب با یک تیر دو نشان بزنید. یعنی هم در طولانی مدت می توانید از این سرویس خواب زیبا استفاده کنید و هم از هزینه های اضافی با انتخاب این سرویس خواب جلوگیری کرده اید.

 ▪️رنگ سرویس خواب کودک نوجوان (دومنظوره)

به علت اینکه این سرویس خواب در طولانی مدت مورد استفاده قرار می گیرد،توجه به رنگ این سرویس خواب بسیار حائز اهمیت است. شما خانواده های عزیز باید رنگی را برای این سرویس خواب در نظر بگیرید که هم در کودکی برای فرزندتان جذاب باشد و هم در نوجوانی برای آنها زیبا باشد. پیشنهاد (فابریکالا) انتخاب رنگ های خنثی است،زیرا به راحتی با رنگ های دیگر ست می شود و در طولانی مدت خسته کنند نیست.

▪️کلام آخر

همانطور که اشاره کردیم سرویس خواب یکی از مهم ترین بخش های هر اتاق خوابی است. حال اگر شما به دنبال با صرفه ترین،باکیفیت ترین و همچنین زیباترین سرویس خواب هستید،پیشنهاد(فابریکالا ) سرویس خواب کودک نوجوان (دومنظوره)است.

 

پست های اخیر